Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola
Nové Zámky

DofE na našej škole

DofEV piatok 9. apríla 2021 zomrel zakladateľ programu Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu, jeho kráľovská výsosť princ Philip. Jeho odkazom žijú milióny mladých ľudí na celom svete. DofE zanecháva nezabudnuteľné a cenné dedičstvo nekonečného potenciálu. Jeho odkaz zostáva s nami. Aj naši „Dofáci“ pokračujú v tomto odkaze. Ďakujeme!

Fáza 4

Jednou z najvzrušujúcejších častí DofE programu je pre účastníkov tzv. Dobrodružná expedícia. Práve sa nachádzame vo fáze 4 - v expedičnej príprave. Naši žiaci vytvorili jedno strieborné družstvo a dve bronzové družstvá. Účastníci majú ukončený výcvik vo všetkých 11 oblastiach tréningu a prípravy na expedície online formou v rámci krúžku DofE vďaka aktívnej práci našich ambasádorov. Teraz tímy plánujú trasy cvičnej a kvalifikačnej expedície a príprava bude prebiehať prezenčne. Plne vybavené a pripravené tímy vyrazia na expedíciu v mesiaci jún, aby splnili 20 podmienok dobrodružnej expedície.

PhDr. Ľubica Vanková, PhD.
koordinátor DofE pri SZŠ-EK NZ