Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola
Nové Zámky


Študenti v pohybe

studenti v pohybeDvaja členovia našej Žiackej školskej rady sa prvý októbrový víkend zúčastnili na projekte
Študenti v pohybe. Projekt sa uskutočnil v horskom hoteli Lomy v Hornej Vsi v okrese Prievidza. Jeho cieľom bolo získať nové skúsenosti pri fungovaní ŽŠR, ale aj spoznať nových ľudí a zabaviť sa s rovesníkmi z iných škôl z celého Slovenska. A tu sú reakcie našich študentov, ktorým patrí vďaka, že našu školu i ŽŠR výborne reprezentovali:

Michaela Fülopová (II. MAS) – predsedníčka ŽŠR:

„Som rada, že som sa mohla zúčastniť na tejto akcii. Dozvedela som sa kopu nových vecí, vrátila sa miestami do detských čias a na spánok som moc času nemala. Informácie nám odovzdávali členovia Stredoškolskej Študentskej únie Slovenska prostredníctvom workshopov a energizerov. Na projekte som si našla kopu kamarátov, nemala som problém začleniť sa do kolektívu študentov z východu, z juhu, či severu Slovenska. Dúfam, že budem mať ešte v blízkej budúcnosti možnosť stretnúť sa so študentmi, ktorých som tu spoznala“.

Peter Kovács (III. ZAA) – člen ŽŠR:

„Veľmi ma zaujali workshopi a energaizre. Spoznal som veľa nových a úžasných ľudí a najviac ma prekvapila výborná spolupráca s nimi. Síce som spal veľmi málo, ale vôbec mi to neprekážalo. Veľmi ma zaujala diskusia, ktorá sa konala prvý večer a bola zameraná na politiku. Dozvedel som sa veľa nových vecí, ktoré môžu priniesť do našej ŽŠR len úspechy. Tohto projektu sa zúčastnilo zhruba 20 škôl z celého Slovenska . A určite to bol zážitok na celý život.“

Foto